Moterys, kurios myli per stipriai » Atsiliepimai apie grupę

Dalyvių atsiliepimai apie grupę:

 

**********************

Su šia kliente dirbome 2017 metais, laiškutį/atsiliepimą netikėtai gavau dabar 2020 metų liepą.

 

 

 

Laba diena Nijole, 
Vis svarsčiau jums parašyti ir pagaliau prisiruošiau.
Norėjau padėkoti už susitikimus, išklausimą ir pagalbą. Tik jūsų dėka supratau savo vidines problemas ir ėmiau jas spręsti. Jau ilgą laiką nebelaikau savęs "moterimi, kuri myli per stipriai" ir tai tik Jūsų suteikto įkvėpimo ir žinių dėka.
Noriu pasidžiaugti ir tuo, kad neseniai ištekėjau už to paties vaikino, apie kurį pasakodavau per susitikimus. Kai nuraminau vidinį nepasitikėjimą ir  pati prisiimiau atsakomybę už savo savijautą, mūsų santykiai tapo dar geresni ir papildantys. 
Dar kartą dėkoju ir sėkmės!:)

 


**********************
Su šia kliente buvom susitikikę tik vieną kart, paskui jinai tiesiog dingo... parašė po 1,5 mėn. (kalba netaisyta):

 

laba diena Nijole,
nezinau ar mane prisiminsit.bet gal tai ir nera labai svarbu.tiesiog norejau pasidalinti savo nauja busena.po pokalbio su jumis puoliau pirkti rekomenduotinas knygas ir skubejau vaziuoti i savo namus.cia gryzus papuoliau i visiska rutina.pilna uzimtuma.kuris man neleido ne minutei grimsti i depresine nuotaika.buvo atejes mano ex vyras.lyg bandydamas taikytis.o as pasijauciau tokia stipri kad net nesileidau i kalbas ir uztrenkiau duris.pradejau ieskoti uzsiemimu.bet ju tiesiog nereikejo ieskoti.jie atejo patys savaime.nusipirkau nauja masina.tiesiog leidau myleti save.atsirado papildomas darbas.susiradau anglu kalbos kursus.dukra mano matydama mama tokia dziaugiasi ir deda daug pastangu i musu gerus santykius.atsirado nauju vyru. na siuo klausymu neskubu ir nenoriu kolkas.atrodo viskas keiciasi ir as jauciuosi labai gerai.turbut buna stebuklu.ir tikiuosi jie nesibaigs.gal jus kazkoki galiu turite :)nebenoriu gryzti ten kur buvau.tik i prieki.ir tikrai viskas musu rankose.jus darote labai gerus darbus.jusu reikia moterim.ir tikiu visos mes atrasim dar graziu dalyku savo gyvenime.tegul ir vienos bet laimingos.buvo malonu jus pazinti.ir linkiu didziausios sekmes jus darbuose ir asmeniniame gyvenime
su pagarba

 

 

**********************

 

 

Vakar iš vienos moterų palaikymo grupės dalyvės gavau nuostabią puokštę gėlių, nes... atėjo laikas atsisveikinti...

 

Jausmas - nerealus ...!

Atsisveikinti paprastai būna sunku ir liūdna... Šį kart užplūdo visai kitoks jaudulys: pasididžiavimas, džiaugsmas, sėkmės ir pergalės jausmas, ramybė, užtikrintumas...

 

Ši mergina, palaikymo grupę kaip šveicariškas laikrodukas atlankė lygiai 11 mėnesių ir turi nuostabius rezultatus! Tokius, apie kuriuos jai atėjus net pasvajot nedrįsau... Štai ką daro atkaklumas, sistemingumas, kantrybė, vidinė motyvacija, darbas ir pasitikėjimas! 

 

Ačiū, Tau mieloji!

Jausmas yra tikrai nerealus!                                                                           Nijolė Gylė

 

**********************

 

    Gerai pamenu, kai skubėjau į pirmą susitikimą su jumis, įsitempusi, bijanti, nežinanti, norinti viską pakeisti, o čia, kaip tyčia, vėluojanti auklė, mieste kamščiai, nerandu reikiamo adreso. Viduje sumaištis, kaltės jausmas ir nusivylimas. Tas beprasmis skubėjimas ir noras būti gera, lėkimas, sukimasis, pastangos. Aš juk viską padarysiu, viską galiu, suspėsiu, nueisiu, atnešiu, surasiu, o jei šiandien nepasisekė, rytoj dar daugiau pasistengsiu. Vis ratu ratu, kaip ta voverė, įstrigusi rate. 

 

    O šiandien, šiandien aš jaučiu, kad sustojau.. Tarsi nulipau nuo karuselės ir stebiu ją iš šalies. Ne, aš neišsikrausčiau, niekur nepabėgau ir negyvenu viena atokiame vienkiemyje, taip pat negaliu sakyti, kad kasdieninių rūpesčių, nepatogumų nepasitaiko. Jie yra, ir visada bus gyvenimo dalis, bet jie nėra aš. Aš atskira asmenybė, mylinti ir sauganti save. Manęs nebevaldo įvykiai, aplinkybės, kitų žmonių nuotaikos ar įsitikinimai. Taip gera pagaliau atsistoti ant savo kojų ir gyventi savo pačios gyvenimą. Nuoširdžiai ačiū Jums už tai! 
 

 

***********************

 

 

    Mano įspūdžiai ir vidiniai pojūčiai po kiekvieno grupės užsiėmimo būdavo labai stiprus. Klausydamasi kitų moterų smarkiai su jomis susitapatindavau ir nesunkiai įsijausdavau į jų pasakojamas istorijas. Galėjau kartu patirti ir išgyventi tai, ką patiria jos. Tai man sukėlė didelį bendrystės jausmą, kuris man leido atsipalaiduoti ir lengviau bei atlaidžiau pažvelgti į save. Pasisėmiau išminties ir suvokimo, kaip galima pažvelgti į save giliau bei spręsti savo vidines problemas. 

 

    Pati išsisakydama irgi valiausi savo vidų. Iš pradžių buvo nedrąsu viešai kalbėti, tačiau po to atėjo suvokimas, kad man gera, kai manęs klausosi ir ĮDĖMIAI klausosi. Pastebėjau, kad klausymosi įgūdžiai taip pat puikiai lavėja tokioje grupėje :)
 

    Nors buvau grupėje tik keturis kartus, man tai dovanojo didžiulę patirtį. Labai ačiū! Manau, kad būčiau tęsusi toliau lankymąsi grupėje, jei ne mano išvažiavimas. Tačiau galbūt būtent jis man padės sutvirtėti ir paaugti visomis prasmėmis...
Bet kuriuo atveju, visada žinosiu, kur galėsiu kreiptis pagalbos iškilus sunkumams! 

 

 

***********************

 

 

    Grupės lankymas man buvo tikras katalizatorius, labai pagreitinęs vidinius procesus. Esu labai dėkinga, kad tokia grupė yra, tai gerokai pagreitino mano problemų sprendimą, prieš tai bandžiau tai daryti savo jėgomis, tačiau pagalba yra labai reikalinga, tai gerokai palengvina ieškojimus ir padeda atrišti įsisenėjusius mazgus.

 

    Taip pat grupėje išmokau KLAUSYTIS. O tai labai reikalinga bendraujant su žmonėmis. Taigi, įgijau naujų bendravimo įgūdžių, džiaugiuosi gyvenimu, priimu jį tokį, koks jis yra. Tapau gyvybingesnė, įgijau drąsos gyventi taip, kaip visada norėjau, drąsiai renkuosi, vis labiau esu ir tampu SAVIMI. Noriu įgyvendinti savo senas svajones, atskleisti talentus, esu atidi sau ir savo poreikiams. To išmokau ir toliau mokausi, dar ne visos svajonės įgyvendintos, tačiau aš jų siekiu! 

 

 

***********************

 

 

    Šiuo metu mano gyvenime labai daug naujų atradimų, kurie tikrai labai džiugina ir veda drąsiai pirmyn :) Kaip sakoma, geriausia įvertinimas psichologui yra tuomet, kai pacientui tampa nebereikalingos jo paslaugos :) Skamba keistai, bet teisingai :) Mūsų susitikimai man labai padėjo, labai įdomios pažintys ir nuostabūs atradimai. Pasisėmiau neįkainojamų žinių. Ačiū jums labai už šią nuostabią idėją :)

 

 

***********************

 

 

    Kai pirma karta atejau i grupe buvau viduje pasimetusi, nes buvau ant skyrybu slenkscio su vyru. (Galiausiai ir išsiskyrėme). Knyga ,,moterys, kurios myli per stipriai" atvėrė man akis ir parodė priklausomybę nuo santykių. Man užteko pora apsilankymų grupėje ir vis daugiau atvirumo laisvino mane nuo mano susikurtų sienų, jaučiau didžiulį palaikymą, kad nesu viena tokia. Čia atradau, kad neprisiimdavau atsakomybės už savo gyvenimą, o vis laukdavau kol vyras mane išgelbės. Ši grupė turi nuostabią biblioteką, tad knygose atradau daug savęs. Na o dabar tęsiu nelengvą kelionę tolyn mokantis priimti atsakomybę už save, už savo gyvenimą ir dabar sugebu būti viena, be santykių, nes sugriuvo iliuzija, kad ten yra meilė:) Ši grupė yra nepaprasta, tikra, transformuojanti. Ačiū ačiū ačiū! Visada žinau, kad jei reiktų, betkada galiu į ją sugrįžti ir gauti daugybe palaikymo.

 

 

***********************

 

 

    Visada dėkojau ir dėkoju Jums, už grupę, kuri labai prisidėjo prie mano kelionės į save, į sugrįžimą į taip trokštamą svajonių gyvenimą. Ačiū Jums už tą energiją judėti toliau. Ačiū, kad esat.

 

 

***********************

 

 

    Sunku keliais sakiniais aprašyti, ką man davė grupė, ir vos ne kaskart pabuvojusi grupėje atrandu dar ir dar ką davė, bet esminis dalykas manau tai: grupės dėka man pavyko susitikti su savimi, atrasti laiko sau ir bandyti spręsti savo rūpesčius per save, neieškant kaltų (situacijose, aplinkiniuose ar savyje). Čia radau supratimą ir palaikymą. Nebesijaučiu balta varna su neįveikiamomis problemomis. Matau šviesą ir einu link jos. Ačiū Grupei.

 

 

***********************

 

 

    Atėjau į grupė tam , kad išmokčiau mylėti save ir kitus (ne per stipriai, o tiek kiek reikia).  Daug dalykų suvokiau būdama tarp moterų, kurios tikrai myli per stipriai.  Pasidalinimas savo mintimis, jausmais ir emocijomis man padėjo pasijusti laisvesne, o išgirdus kitų moterų mintis, jų išgyvenimus padėjo suprasti kitus ir taip pat save. Jaučiausi jaukiai būdama tarp tų moterų, nes mus tikriausiai vienijo vienas ir tas pats tikslas - išsilaisvinimas.  Aš laisviau pradėjau bendrauti, pasijutau turinti pagrindą po kojomis. Labai norėčiau pasakyti, kad, ypač, psichologės Nijolės klausimai, padrąsinimai, jos pasidalinimas savo žiniomis ir savo pačios patirtimi padėjo tvirčiau pasiekti tą pagrindą.  Linkėčiau kiekvienai moteriai taip pasijusti, nes laisvės jausmas tikrai geras. Ačiū, Jums, Nijole. 

 

Klausimas: Ar galima Tavo atsiliepimą skelbti viešai?

 

    Aišku, kad galima. Tam ir parašiau, kad ta moterų dalis, kurios dvejoja ar nedrįsta, pagaliau išdrįstų ir ateitų, pradėtų veikti dėl savęs. Kelias sunkus, bet gi jį nueiti pasidaro labai lengva.

 

 

***********************

 

...

 

***********************

 

 

Jei pati lankei šią moterų palaikymo grupę ar lankai ją dabar,

      gali ir Tu parašyti savo atsiliepimą apie tai, ką patyrei ar patiri dabar,

           ką grupė Tau davė ar duoda dabar ir kokią įtaką grupės lankymas padarė,

                     o gal daro ir dabar Tavo gyvenime ir pasirinktame sveikimo kelyje.

Iš anksto dėkoju.

 

 

Parašyti atsiliepimą gali el. paštu: mokausimyleti@gmail.com arba susisiekti per nurodytą formą puslapio apačioje.

 

 

 

 

Vilniuje nuolat vyksta moterų palaikymo grupė -

                     "Moterys, kurios myli per stipriai".

Galimas ir individualus palaikymas: tiek susitikikus gyvai, tiek virtualiai.

Parašykite. Ateikite. Pasirinkite sveikimo kelią.

 

 

 

Susisiekite su mumis!