Moterys, kurios myli per stipriai » Straipsniai apie palaikymo grupę

Mylėjimo per stipriai fenomeną, remdamasi daugiamete patirtimi bei savo pacientų istorijomis, išsamiai aprašė psichoterapeutė Robin Norwood pasauliniu bestseleriu tapusioje knygoje „Moterys, kurios myli per stipriai. Kai trokštate ir viliatės, kad jis pasikeis“.


Daugeliui moterų ši knyga suteikė sąmoningumo, leido į save pažvelgti iš šalies ir suprasti, kad, kaip ir kiekviena priklausomybė, taip ir mylėjimas per stipriai, yra liga, kurią reikia gydyti.

 

 

plačiau
Moterys mokosi sveikti nuo per stiprios meilės

Straipsnis publikuotas 2013.03.23d. Lietuvos žiniose.

 

Prieš pusę metų Vilniuje atsirado pirmoji ir bene vienintelė Lietuvoje pagalbos grupė moterims, mylinčioms per stipriai. Į užsiėmimus ateina tos, kurioms poreikis būti mylimoms tapo kankinama priklausomybe.

Įkurti šią grupę psichologę Nijolę Gylę paskatino amerikiečių psichoterapeutės Robin Norwood knyga "Moterys, kurios myli per stipriai". Jau senokai tapusi pasauliniu bestseleriu, bet tik neseniai išversta į lietuvių kalbą knyga sulaukia vis naujų leidimų ir kaskart dingsta iš knygynų. Anot N.Gylės, tai tik vienas įrodymų, kad R.Norwood knygoje aptariama problema išties aktuali.

plačiau
Ar galima mylėti per stipriai

Takoskyra tarp ramybės ir nerimo galėtų būti takoskyra ir tarp įveikusių „mylėjimą per stipriai“ ir jo dar neįveikusių.

Iš pradžių svarbu įvardyti, kas yra „mylėjimas per stipriai“.

 

Ieškodamos pagalbos ir palaikymo, pavargusios nuo nuolatinių bevaisių pastangų pakeisti santykius su savo partneriais moterys labai dažnai manęs klausia: „O ar gali meilės būti per daug?“ 

plačiau