Moterys, kurios myli per stipriai » Naudingi straipsniai

Kokį jausmą meile pavadinai tu?

 

 ... Vakar prieš užmiegant atėjo mintis, kad visas mano gyvenimas – laukimas.

 

Pirmą kart su laukimu susipažinau, kai laukiau dar ne aš, o mano mama. Pamenu, man tada buvo gal kokie penkeri ar šešeri, mama suguldydavo mus su sese miegot, užgesindavo šviesas ir pasirėmusi prie lango laukdavo... 

plačiau
Kas yra mylėjimas per stipriai?

"Mylėjimas per stipriai" - ne sloga, nei per septynias dienas, nei per septynis mėnesius pats savaime nepraeina.

plačiau
Toksiški santykiai: kaip atpažinti ir kaip ištrūkti?

Žmonės, kurių santykiai su romantiniu partneriu yra toksiški, kartais teisina savo arba savo partnerio elgesį, o kartais labai išgyvena dėl to, kad šie santykiai dažnai sukelia daug nusivylimo ir skausmo. Toks dviprasmiškumas sukelia vidinę sumaišti ir abejojimą savimi bei „uždaro“ žmogų toksiškos meilės rate.

 

Norint išsilaisvinti iš šio ydingo rato, pirmiausiai reiktų sau nuoširdžiai pripažinti, kad santykiai su romantiniu partneriu yra toksiški. Psichologijos mokslų daktarė Jill P. Weber išskiria keturis požymius, kurie gali padėti atpažinti toksiškus romantinius santykius. Pilną straipsnį skaitykite čia.

 

Apie puikybę...

Sakoma, kad puikybė – didžiausia žmonijos rykštė...

Yra dvi puikybės formos: mentalinė ir dvasinė.

Mentalinė puikybė – tai požymis tų, kurie galvoja, kad viską žino. Kai tik mes suabejojame jų žinojimu, puikybė ima viršų ir žmogus užsispiria, siekdamas įrodyti savo teisumą. Susidaro įspūdis, kad vienintelis nugalėtojas čia gali būti jis, o kiti neišvengiamai ir visuomet bus pralaimėtojų vietoje. Jėga ir įtaka, kuriomis, regis, apdovanoja puikybė, yra tiesiog iliuzija, nes vienintelis pralaimėjęs yra tas, kurį užvaldo puikybė…       Pilną sraipsnį skaitykite čia.

 

Nebyli tragedija, apie kurią niekas nekalba

Tiesiog dabar, mūsų namuose vyksta nebyli tragedija su pačiais brangiausias mūsų žmonėmis – mūsų vaikais. Vaikai atsidūrė siaubą keliančioje emocinėje būsenoje. Negana to, siaubą kelia ir paskutinių 15 metų vaikų sveikatos statistika.

 

Pilną straipsnį skaitykite čia.

Straipsnio originalas rusų kalba čia.

Kaip kūnas atspindi mūsų emocinę įtampą.

 

"...Dažnai sakome, kad realybę visiškai suvokiantis žmogus stovi ant žemės arba tvirtai laikosi. Vadinasi, įsitvirtinęs žmogus nebegyvena iliuzijomis. Jam jų nebereikia. Kita vertus, žmogus, kuris gyvena iliuzijomis, ir visiškai nesvarbu, reikia jam jų, ar ne, skraido padebesiais ir dėl to negali stovėti tvirtai. Visi geri psichiatrai dirbdami siekia išsklaidyti paciento iliuzijas. ..."

Pilną straipsnį skaitykite čia.