Moterys, kurios myli per stipriai

   

Vilniuje nuolat vyksta moterų palaikymo grupė 

                     "Moterys, kurios myli per stipriai".

Galimas ir individualus palaikymas: tiek gyvai, tiek virtualiai.

Parašykite. Ateikite. Pasirinkite sveikimo kelią.

 

 

     „Jei mylėdamos kenčiame – mylime per stipriai. Jei su artimiausiais draugais daugiausia kalbame apie jį, jo rūpesčius, mintis, jausmus,o beveik visus sakinius pradedame žodeliu „Jis...“, - mylime per stipriai.

     Jei pateisiname jo blogą nuotaiką, pyktį, abejingumą ar pažeminimus, esą tai tik nelaimingos vaikystės karčios pasekmės, ir bandome tapti jo „gydytoja“ – mylime per stipriai.

    Jei skaitydamos pamokomą knygą pabraukiame vietas, kurios, manome, padėtų jam, - mylime per stipriai.

     Jei nepatinka daugelis jo esminių savybių, vertybių ir veiksmų, bet taikstomės su tuo tikėdamos, kad jis pats panūs mums įtikti, jei tik būsime patrauklios ir mylėsime, - mylime per stipriai.

     Jei tarpusavio santykiai kelia pavojų emocinei gerovei, o gal net sveikatai ir saugumui, tikrų tikriausiai mylime per stipriai.

     Nors moterys patiria tiek daug skausmo ir nepasitenkinimo, jos taip dažnai myli per stipriai, kad beveik patiki, jog artimi santykiai tokie ir turėtų būti.“ 

R. Norwood knygos „Moterys, kurios myli per stipriai“

 

            Ilgą laiką mylėjimas per stipriai buvo laikomas natūralia, normalia būsena. Dar ir šiandien dažna moteris ar mergina yra tvirtai įsitikinusi, kad mylint kentėti yra normalu. Laimei nuostatos keičiasi, kinta ir požiūris į mylėjimą per stipriai, dabar mylėjimas per stipriai yra pripažįstamas sekinančiu ir net pavojingu tiek emocinei, tiek ir fizinei sveikatai.

 

Mylėti per stipriai - tai emocinė, o kartais fizinė ar net finansinė priklausomybė. Mylėjimas per stipriai save gydančios galios neturi, todėl pats savaime nepraeina. Mylint per stipriai, kad pakeistume tai, kas mumyse yra giliai įsišakniję, mums reikalinga išorinė pagalba. Mums reikalingas išorinis palaikymas, papildantis mūsų savarankiškas pastangas.

 

Moterų palaikymo grupė skirta moterims, kurioms meilė dažnai būna susijusi ne su laime ir džiaugsmu, o su emocine kančia ir nuolatine įtampa; toms, kurios dažniausiai savo partnerius myli per stipriai, o save pamiršta visiškai. Tačiau tikrai nebūtina laukti, kol asmeninio gyvenimo sunkumai taps priklausomybe, tam tikrai galima „užbėgti už akių“ aptikus savyje dar tik polinkį mylėti per stipriai.

 

Lankymosi grupėje tikslas - pradėti mokytis būti laisva, savarankiška, pilnaverte, laiminga asmenybe, atrasti vidinę ramybę, mokytis mylėti save, būti mylimai ir meilėje džiaugtis, o ne kentėti!

 

Grupėje kiekviena moteris yra išklausyta, išgirsta, suprasta ir priimta tokia, kokia ji yra. Kieviena dalyvė gauna saugią edrvę dalintis savimi tiek, kiek ji pati nori, gauna palaikymą siekiant savo tikslų, atranda saugumo ir bendrystės jausmą su kitomis dalyvėmis. Tai stipriai motyvuoja, suteikia viltį ir duoda jėgų. 

Grupėje galioja taisyklės, griežčiausia iš jų – konfidencialumas.

 

Grupės susitikimai vyksta vieną kartą per savaitę. Grupė mokama.

Grupės dydis - iki 8 dalyvių. Užsiėmimų trukmė 2-2,5val. 

Grupė yra atvira, t.y. jei yra laisvų vietų, prisijungti prie jos galima bet kuriuo metu.

Galimas ir individualus palaikymas tiek gyvai, tiek skype.

 

Šiuo metu vyksta šios grupės:

Trečiadieniais     - 18val.

 

 

Tiek individualūs, tiek grupės susitikimai vyksta žr. Kontaktai

 

Moterų palaikymo grupė yra nuolatinė, kiek laiko joje lankytis, sprendžiate tik Jūs pačios, nes tik nuo Jūsų noro, aktyvumo ir įdėtų pastangų priklausys rezultatas. Patirtis rodo, kad nuolatinis, sistemingas, atkaklus darbas moterims duoda tikrai gerų ir patikimų rezultatų. 

 

Visus rūpimus klausimus būtinai aptariame pirmo pažintinio susitikimo metu prieš pirmą užsiėmimą grupėje.

 

Taigi, jei norėtumėt:

  • lankyti realią grupę,
  • pasitikrinti ar turite polinkį mylėti per stipriai,
  • susitarti dėl individualaus palaikymo,
  • ar tiesiog paklausti,

prašau, parašykit el.paštu: mokausimyleti@gmail.com arba susisiekite per nurodytą formą puslapio apačioje.

 

 

Kankinantis mylėjimas per stipriai labai dažnai yra kruopščiai slepiamas ir būna net sunku įtarti, kad moteris turi šį skausmą, o pagalba jai – net labai reikalinga, todėl, jei norite, galite ir matote prasmę, prašau, pasidalinkite, šia informacija apie mylėjimą per stipriai su savo draugėmis ir pažįstamomis. Gal kažkuriai iš jų šios informacijos labai ir labai reikia.

 

Iš anksto dėkoju.

Nijolė Gylė

Ar mylite per stipriai? TESTAS

Straipsniai apie palaikymo grupę.

Atsiliepimai apie grupę.

Individualus palaikymas.

Į pradžią.

 

 

Susisiekite su mumis!