Moterys, kurios myli per stipriai » Grupės biblioteka

"Smegenų jungiklis: kelias iš depresijos", Arline Curtiss

Nauja kognityvi proto elgsenos pratimų sistema, kuri remiasi neurologiniais tyrmais ir smegenų kartografija. Jeigu jūs ar jums brangus žmogus kenčia nuo depresijos, minčių kaitymas gali būti tas dalykas, kuris padės visam laikui jos atsikratyti. Jūs negalite tiesiog ištraukti savęs iš depresijos gniaužtų. Ją sukelia sutrikusi cheminių medžiagų pusiausvyra smegenyse. Bet minčių kaitymas padeda!

 

Tai paprasta mąstymo pratimų sistema, sukurta remiantis neurologiniais tyrimais ir smegenų kartografija. Pasitelkus šią minčių nukreipimo techniką, mintis, jog jus yra apėmusi depresija, galite perkelti į kitą smegenų dalį. Vaistų ir psichoterapijos poveikio gali tekti laukti savaites ar net mėnesius. Minčių kaitymas veikia akimirksniu. Kai depresinės mintys iš emocinės smegenų dalies laikinai persikelia į mąstančiąją smegenų dalį, kurioje niekada nebūna depresijos, atsiranda galimybė greitai atsikratyti šios ligos.

 

Arline Curtiss – licencijuota kognityvaus elgesio terapeutė. 

 

Viena iš grupės moterų šią knygą apibudino sekančiai: "Mes nusiperkam televizorių, mums duoda instrukciją, mes nusiperkam telefoną, mums irgi duoda instrukciją, kaip juo teisingai naudotis... Mes gimstame - mums niekas neduoda jokios instrukcijos, kaip naudotis savo kūnu ir smegenimis. Ši knyga - išsami instrukcija, kaip naudotis savo smegenimis savo labui ir naudai!"

Leidykla: Vaga