Individualus palaikymas » Atsiliepimai, įžvalgos, suvokimai.

Atsiliepimai, kasdienės įžvalgos, atradimai, suvokimai

**********************

 

Klientės atsiliepimas (tekstas originalus)

 

Su šia kliente dirbome 2017 metais, laiškutį/atsiliepimą netikėtai gavau dabar 2020 metų liepą.

 

 

 

Laba diena Nijole, 
Vis svarsčiau jums parašyti ir pagaliau prisiruošiau.
Norėjau padėkoti už susitikimus, išklausimą ir pagalbą. Tik jūsų dėka supratau savo vidines problemas ir ėmiau jas spręsti. Jau ilgą laiką nebelaikau savęs "moterimi, kuri myli per stipriai" ir tai tik Jūsų suteikto įkvėpimo ir žinių dėka.
Noriu pasidžiaugti ir tuo, kad neseniai ištekėjau už to paties vaikino, apie kurį pasakodavau per susitikimus. Kai nuraminau vidinį nepasitikėjimą ir  pati prisiimiau atsakomybę už savo savijautą, mūsų santykiai tapo dar geresni ir papildantys. 
Dar kartą dėkoju ir sėkmės!:)

 

 

 

**********************

 

Klientės atsiliepimas. (tekstas originalus)
 

Esu be galo dėkinga Jums už pagalbą savęs atradimo kelyje. Jūs išmokėte mane pradėti klausyti savo vidaus, išmokti įsivardinti savo jausmus ir pagaliau jais vadovautis. Žinau, kad dar netapau tvirtu žmogumi, bet pradžia padaryta, o kaip tobulėti toliau supratimą jau turiu. Tapau tikrai sąmoningesnė. 
Moterų, kurios myli per stipriai tikrai yra labai daug, o Jūsų veikla - pagalbos ranka mums visoms. Linkiu, kad kuo daugiau ištrauktumėte jų iš tokių santykių. Aš tikrai žinau, kad nebenoriu grįžti į tokius santykius ir laikysiuos iš paskutiniųjų, kad taip neatsitiktų. To pasiekiau Jūsų pagalba. Tariu labai didelį ir nuoširdų AČIŪ!

 

 

**********************

 

Klientės atsiliepimas. (tekstas originalus)
Su šia kliente buvom susitikikę tik vieną kart, paskui jinai tiesiog dingo... parašė po 1,5 mėn.:

 

laba diena Nijole,
nezinau ar mane prisiminsit.bet gal tai ir nera labai svarbu.tiesiog norejau pasidalinti savo nauja busena.po pokalbio su jumis puoliau pirkti rekomenduotinas knygas ir skubejau vaziuoti i savo namus.cia gryzus papuoliau i visiska rutina.pilna uzimtuma.kuris man neleido ne minutei grimsti i depresine nuotaika.buvo atejes mano ex vyras.lyg bandydamas taikytis.o as pasijauciau tokia stipri kad net nesileidau i kalbas ir uztrenkiau duris.pradejau ieskoti uzsiemimu.bet ju tiesiog nereikejo ieskoti.jie atejo patys savaime.nusipirkau nauja masina.tiesiog leidau myleti save.atsirado papildomas darbas.susiradau anglu kalbos kursus.dukra mano matydama mama tokia dziaugiasi ir deda daug pastangu i musu gerus santykius.atsirado nauju vyru. na siuo klausymu neskubu ir nenoriu kolkas.atrodo viskas keiciasi ir as jauciuosi labai gerai.turbut buna stebuklu.ir tikiuosi jie nesibaigs.gal jus kazkoki galiu turite :)nebenoriu gryzti ten kur buvau.tik i prieki.ir tikrai viskas musu rankose.jus darote labai gerus darbus.jusu reikia moterim.ir tikiu visos mes atrasim dar graziu dalyku savo gyvenime.tegul ir vienos bet laimingos.buvo malonu jus pazinti.ir linkiu didziausios sekmes jus darbuose ir asmeniniame gyvenime
su pagarba

 

 

**********************

 

Klientės atsiliepimas. (tekstas originalus)

 

Sunku pasakyti ką per šiuos metus gavau...

 

Vis dėl to manau kad svarbiausia yra suvokimas kad pokyčiai vyksta savaime be pastangų. Tai visada kaip ir žinojau bet labiau tai taikiau neigiamą atspalvį turintiems pokyčiams.. Kokie žalingi ir nepageidaujami įpročiai tarsi savaime atsirasdavo ir juos pastebėdavai tik kai jie pradėdavo trukdyti o kaip iki to priėjai neaišku.. o va jau paskui kad juos atitaisyti reikia daug pastangų.. Bet pasirodo teigiami pokyčiai irgi gali ir vyksta be pastangų.. jų irgi net nereikia planuoti ar skatinti.. Jie tiesiog vyksta tyliai nepastebimai kol vieną rytą nubudęs patiri stebuklą.. ir tai kad nebuvo pastangų nereiškia kad jie netikri ar trumpalaikei..

 

Kitas didžiulis atradimas buvo tai kad tikra pilna laimė ir džiaugsmas kyla ne dėl kokios nors priežasties o tiesiog šiaip. Ne todėl kad turi ar neturi kažko, kad esi ar nesi kažkokia.. kad pasiekei kažką ar nutiko kažkas.. o tiesiog šiaip iš niekur nieko.. taip kaip ir juoktis galima ir be jokios priežasties.. Ir nors tas džiaugsmas gal ne toks audringas ir smarkiai išoriškai išreikštas, gal jis ramesnis, nuosaikesnis, bet trunka kur kas ilgiau ir pakiliau..

 

Kitas atradimas buvo tai kad reikia pirmiau pamilti ir tada tai taps mielu, kad nereikia ieškoti kas atitiks reikalavimu ar laukti kol pataps vertas ir tada jau mylėsiu.. ir tai tinka ne tik kitiems žmonėms, daiktams, bet sau pačiai.. Man visada buvo sunku suvokti kaip reikia mylėti save visą.. kaip gali mylėti tai kas tau trukdo.. išvis ką reiškia mylėti kaip ta meilė turi pasireikšti.. pasirodo viskas paprasta.. tereikia daugiau teigiamo dėmesio parodyti tam ko atrodo nemėgsi.. atidžiau pasižiūrėti ką nors malonaus pagalvoti ar padaryti.. ir vėl net nepastebimai tas didžiulis gyventi trukdęs trūkumas staiga tampa toks mielas ir vos ne privalumas..

 

Didžiulis atradimas buvo tai kad galiu kalbėti su savim, su savo pojūčiais.. aš nemaniau kad aš sugebėsiu tai daryti.. galvojau kad pati sau sugalvosiu klausimus ir pati sugalvosiu ir atsakymus.. tačiau patyriau stebuklą kai atsakymas atėjo greičiau nei spėjau jį sugalvoti ir visai ne toks kokį galėčiau įsivaizduoti..

 

Ir ačiū labai už stebuklą kad gyvenime neatsirado nei naujos veiklos, nei kitaip pradėjau vertinti esamas veiklas bet gyvenimas staiga tapo pilnas.. prapuolė tas neaiškus kankinantis ilgesys ir laukimas kažkokio išvaduotojo.. kuris efektingai ateis ir perkeis visą mano gyvenimą ir va tada jau prasidės.. gyvenimas.. Dabar aš jaučiuosi gyva ir be jokių ypatingų atsitikimų.. kada ir kaip tai nutiko nežinau.. bet žinau kad ir toliau vyks pokyčiai kurių nekuriu, neplanuoju ir neskatinu ir kurie viršys bet kokius mano įsivaizdavimus ir lūkesčius ir tam man nereikia niekaip savęs perauklėti ar treniruoti.. rezultatas visai nebūtinai proporcingas pastangoms..

 

**********************

 

 

Klientės atsiliepimas.

 

Individualių susitikimų ir Nijolės rekomenduotų knygų dėka, ėmiau atgauti moterišką savigarbą, jausti prabundančią nuoširdžią meilę sau. Išmokau gerbti save, suprasti savo jausmus, nebeleidžiu savo savijautai priklausyti nuo kito žmogaus elgesio. Paleidau  nesibaigiančios romantinės meilės kaip laimės recepto iliuziją, ėmiau mažiau koncentruotis į tai, kaip išlaikyti santykius ir įtikti partneriui, todėl didesnį dėmesį galiu skirti savo jausmams ir asmeniniam augimui.

Pagaliau po daugelio metų nesibaigiančių pastangų bandant išlaikyti kito žmogaus susidomėjimą manimi ar taisyti braškančius santykius, aš galiu leisti sau prabangą nieko nedaryti. Galiu laisviau kvėpuoti, nes leidžiu sau nebeprisiimti atsakomybės už tai, kas nuo manęs nepriklauso ir niekada nepriklausė. Mane vis dažniau aplanko  ramybė ir tas akimirkas aš labai vertinu.

 

**********************

 

 

Kalbuosi šiandien su kliente, gilinamės į jos įsisenėjusią vidinę nuostatą ir baimę: "Santykiuose mane visada palieka ir paliks". Šnekamės, aiškinamės, tikslinamės, kartu mąstome ir vėl tikslinamės..., klientė rimsta, linksmėja, akys pradeda labiau spindėti. Susitikimo pabaigoje klausiu: "Na, ką gavai per šią valandą?"

Klientę išsitiesia kėdėje ir džiugiai išpyškina:

- Aš apskritai supratau, kad niekas niekada manęs nepaliko...

...

Ups..!

O ką tik kalbėjome apie beprasidedančius panikos priepuolius, kai draugas nepakelia ragelio ar neatsako į sms...

Vis tik mūsų protas moka  savaip interpretuoti įvykius, susikurti savas iliuzijas, apgyvendinti jas mūsų galvose ir "truputį" mus pakankinti...

 

**********************

 

 

"Ėjau pėsčia iš jūsų ir prisėdau, pakeliui namo, prie fontano (prisegu nuotrauką), parašyt laiškelį. 
Paskutiniu metu, o gal visados, jaučiuosi išsibarsčiusi ir pasimetusi savyje. Šiuo metu esu lyg kelionėje į save. Ir šiandien išėjusi iš jūsų pajutau, kaip tapo lengvesni mano pečiai ir visas kūnas, atrodo, net išsitiesiau labiau, lyg stuburas tapo lengvesnis. Nes esu vienu žingsniu arčiau savęs. 
Supratau, kiek savyje turiu puikybės, vieną akimirką net pasijutau esanti svarbiausia iš visų. Ir turiu pripažinti, kad, jei garsiai nekritikuoju kitų, o juos giriu, sakau komplimentus, padedu visados, kai jiems sunku, kartais pati pasijaučiu lyg psichologė. Ir tą darydama, aš jaučiuosi tokia svarbi, tokia protinga... O tyliai savyje visgi pašiepiu, pamenkinu, o kartais net apkalbu kitus. Ir tas suvokimas, dar vienas žingsnis prie geresnės savęs. 
Na tokie atradimai vyksta, nors dar nežinau, kaip turėčiau teisingai keistis ir kurti naująją save. Bet vis arčiau."

 

**********************

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svarbiausios klientės mintys šiandien: "Juoktis be priežasties ne tik galima, bet ir normalu!

Mylėti save be priežasties taip pat įmanoma!" Gautų pokyčių jausminis įvertinimas 10 balų sistemoje - 6.

Klientė kikena kaip saulutė!

Aš šypsausi kaip saulė...

Kaip manot, kuri laimingesnė?

 

**********************

 

Foto Rūta Ja

 

Refleksijos po individualaus pokalbio:

"... Taip, savo gyvenime daug ateities tikėtinų įvykių, žmonių, kurių noriu kažko prašyti ar kreiptis, padarau labai SVARBIAIS. Norėčiau juos NUSVARBINTI, kai tik pajaučiu, kad pradedu nerimauti. Nusiraminti, sakyti sau "nesvarbu, kas įvyks, ką pasakys, nesvarbu, kas jie... ". Daug daug bandymų.


Suprantu, kad "tempdama" laiką netausoju savęs. Kuo ilgiau "tempiu", tuo ilgiau nervinuosi ir sau kenkiu. Darau išvadą, kad tai yra ne meilė sau, nes "tempimas" kenkia sveikatai. ..."

 

 

 

**********************

 

Foto iš mintys.lt

 

Anądien kalbuosi su kliente ir jai ateina įžvalga:

"Tikras, pilnas džiaugsmas yra tada, kai jis yra be priežasties, jei džiaugsmas turi priežastį, jis nėra pilnas..."  

Va, taip, va!  
O ką galvoji apie tai Tu?

 

 

 

 

   

 

**********************

 

Vilniuje nuolat vyksta moterų palaikymo grupė -

                     "Moterys, kurios myli per stipriai".

Galimas ir individualus palaikymas: tiek susitikus gyvai, tiek virtualiai.

 

Susisiekite su mumis!